تبلیغات
گروه و کانال تلگرام - 5 روش طلایی کسب درآمد از اینترنت

5 روش طلایی کسب درآمد از اینترنت

پنجشنبه 20 آبان 1395 09:00 ق.ظنویسنده : رمضان احمدی

 


آموزش کسب درآمد از اینترنت

مقدمه:

در این مقاله سعی گردیده تا از میان روش های مختلف کسب درآمد از اینترنت 5 روش طلایی جهت کسب درآمد از اینترنت آموزش داده شود. روش هایی که بیشترین کاربرد را در کشورمان ایران دارد.

چرا کسب درآمد از اینترنت:


شاید شما در اینترنت با این واژههای کسب درآمد از اینترنت سایت کلیکی خارجی کسب و کار اینترنتی کسب درآمد کلیکی گوگل ادسنس پرفکت مانی زیاد برخورد کرده باشین در سال های اخیر و بخصوص از سال 2000 تا کنون کسب درآمد از اینترنت دارای اهمیت بسیار زیادی بوده است .بر اساس آخرین آمار منتشره و به گزارش فارس به نقل از آی تی یو ، اتحادیه ای  که از زیرمجموعه های سازمان ملل متحد می باشد 3.2 میلیارد نفر در دنیا به اینترنت دسترسی دارند و این یعنی پتانسیل بالا جهت کسب درآمد از اینترنت.

افراد موفق در زمینه کسب درآمد از اینترنت:
خیلی از افراد زندگیشان از طریق همین اینترنت متحول کردند .کسانی که به صورت حرفه اینترنت را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند الان برای خود میلیاردر های معروفی شده اند.مانند پییر امیدیار موسس و رئیس شرکت ebay بنیانگذار تجارت الکترونیک که رتبه 29 در بین ثروتمندان جهان رو داره ، امید کردستانی مدیر ارشد کمپانی گوگل  google ، فرزاد ناظم مدیر فنی سایت yahoo ، سالار کمانگر مدیر عامل سایت Youtube و مونا افشار نویسنده کتاب کسب درآمد از اینترنت در 7 روز و مهندس طلوعی  و خیلی افراد دیگر.خوب همانطور که میبینید چند ایرانی که همگی در ایران متولد شدن مدیریت مهمترین سایتهای دنیا رو بر عهده دارن.
5 روش طلایی کسب درآمد از اینترنت:
در اینجا میخام به بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت بپردازم . این پنج روش طلایی عبارت هستند از :
1- کسب درآمد از طریق ptc
2- کسب درآمد از طریق تلگرام
3- فروش محصول دیگران 
4-  Google Adsense گوگل ادسنس.
5-کسب درآمد از طریق سایتهای افزایش بازدید و ترافیک

1- کسب درآمد از طریق ptc:

کسب درآمد از طریق سایت های کلیکی خارجی
PTC مخفف paid to click به معنی پرداخت برای کلیک می باشد . این روش بهترین و آسانترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد از اینترنت محسوب میشود . ptc یا همون پرداخت به ازای کلیک به علم خاصی نیاز نداره .  روزی یک ساعت وقت شما رو میگیره و هر وقت تو طول روز حال داشتین میتونین کار کنید . اما روش کار سایتهای ptc  به چه صورت هست . 
سایتهای ptc سایتهایی هستن که تبلیغات رو از شرکت ها معتبر میگیرن و داخل سایت خودشون میذارن و شما با کلیک روی اون ها و مشاهده چند ثانیه ای مقداری پول دریافت میکنید . این چه سودی به شرکت ها بزرگ و سایت ptc  میرسونه ؟ شرکتهای بزرگ جهت تبلیغ محصولاتشون و بالا بردن ترافیک سایتشون سود میبرن و مقداری از سود خود رو به سایت ptc میدن . سایتهای ptc هم مقداری از سود خودشون رو به شما که تبلیغ رو نگاه میکنید میدن . خوب یک معامله سه طرفه . 
اما مهمترین مشکل سایتهای ptc این هست که 90 درصد اونها کلاهبردارو متقلب و در اصطلاح اسکم scam هستند . ولی نگران این موضوع نباشد به راحتی میتونید این سایت ها رو تشخیص داد .
معمولا وقتی درآمد یا earn شما در این سایت ها به 2 الی 3 دلار برسه اجازه برداشت بهتون میدن . شما باید اونقدر تبلیغ نگاه کنید تا درآمدشما به مبلغ ذکر شده برسه ، بعد میتونین برداشت داشته باشین . 
یک موضوع دیگر هم که در مورد سایتهای کلیکی خارجی باید مورد توجه قرار بگیره این هست که باید ببینید این سایت ها به کدوم حساب پول میدن . حسابهای معروف اینترنتی پیپال پیزا پرفکت مانی وبمانی اوکی پی بیت کوین و ... هستند. ولی خیلی از این حساب ها ایران رو تحریم کردن فقط حساب پرفکت مانی و بیت کوین هستند که ایران رو تحریم نکردن. پس باید تو سایتهای کلیکی خارجی عضو بشین که به حسابهای پرفکت مانی و بیت کوین پول میدن . 
من در این وبلاگ معتبرترین سایتهای کلیکی خارجی که به پرفکت مانی پول میدن رو براوتون جمع آوری کردم . ده سایت معتبر هستند . شما میتونین با عضویت در اونها به کسب درآمد بپردازین .  ضمنا مطلب دیگه هم بنام آموزش ساخت حساب پرفکت مانی Perfect money  در وبلاگ آوردم که به راحتی نسبت به افتتاح حساب بپردازین.
 و دیگر نکته مهم در مورد سایتهای کلیکی این هست که شما به تنهایی و با کلیکهای خودتون هیچ وقت به درآمد نجومی نمیرسین . راز موفقیت سایتهای کلیکی زیر مجموعه هست . در هر سایت ptc  یک بنر و لینک زیر مجموعه گیری گذاشته شده که شما میتونین نسبت به جذب زیر مجموعه اقدام کنید. 
من در این وبلاگ مطلبی با عنوان بهترین روش زیر مجموعه گیری در سایتهای کلیکی ptc گذاشتم . شما با مراجعه به مطلب مذکور میتونین به راحتی تکنیکهای زیر مجموعه گیری رو یاد بگیرین و زیر مجموعه جذب کنید. وقتی زیر مجموعه شما روی تبلیغات کلیک میکنه درآمد درصدی از سود زیر مجموعه به شما میرسه . بین 10 تا 200 درصد متغیر هست و لی معمولا 100 درصد هست . مثلا اگر شما ماهی 10 دلار از طریق کلیکهای خودتون درآمد کسب کنین و فقط 100 تا زیر مجموعه بتونین جذب کنید و اونها هم فعال باشن درآمد شما به 1000 دلار ( تقریبا 3.5میلیون تومان) میرسه. 
و دیگر نکته مهم سایتهای کلیکی این هست که چند نوع عضویت دارن مانند عضویت استاندارد Standard و عضویت نقره ای و عضویت طلایی Golden و سایتهای ptc با دریافت مبلغی عضویت شما رو ارتقا یا Upgrade Account میدن . و وقتی عضویت شما ارتقا پیدا کنه مبلغی که به ازای مشاهده تبلیغ خود و زیر مجموعه شما به شما تعلق میگره بیشتر میشه . شما قرار نیست از خودتون پول هزینه کنید . میتونید از درآمد مشاهده تبلیغات خودتون نسبت به ارتقا عضویت خودتون اقدام کنید.
 اما به جز سایتهای کلیکی خارجی سایتهای کلیکی ایرانی که به باکسهای ایرانی bux معروف هستند هم در این خصوص فعالیت میکنند که معروف ترین آن ها فارسی باکس و میرا باکس و کلیکار و توباکس و باکس 14 و باکس 24 و آوا باکس و باکس ایران زمین و آسمان باکس و یک باکس و ... هستند . من فقط در چهار باکس ایرانی عضو هستم و زیاد علاقه ای به باکسهای ایرانی ندارم . من از این باکس ها جهت تبلیغ وبلاگ خودم استفاده میکنم . شما اگر خواستین در معتبرترین سایتهای کلیکی ایرانی عضو بشین میتونین به مطلبی با این عنوان در همین وبلاگ مراجعه کنید.
در اینجا خالی از لطف نیست که بگویم بهترین و معتبرترین و پادشاه همه سایتهای کلیکی سایت نئوباکس neobux می باشد که متاسفانه با توجه به اینکه به پرفکت مانی پول نمیده به افرادی که در ایران زندگی میکنند پیشنهاد نمیکنم و اگر در خصوص درست کردن حساب مرتبط با اون مشکل مشکلی ندارید اینجا کلیک کنید . همچنین من در سایت کلیکی slixten هم عضو هستم که اون هم به پرفکت مانی فعلا پرداختی نداره.

2- کسب درآمد از طریق تلگرام:

تلگرام منبع درآمد
تلگرام مهمترین شبکه اجتماعی در ایران می باشد و تقریبا همه ایرانیهایی که دارای گوشی هوشمند و به اینترنت دسترسی دارن از این شبکه اجتماعی تلگرام استفاده میکنند . پس تلگرام با میلیون ها عضو ایرانی یک گزینه بسیار مهم جهت کسب درآمد از اینترنت می باشد. اما چه جوری میشه از تلگرام کسب درآمد کرد . 
رضا راد مدیر کانال گیز میز با 1.2 میلیون نفر عضو ماهیانه 40 میلیون تومان درآمد داره . کانال رضا راد حدود یک میلیارد ارزش داره . اما راز موفقیت در کانال تلگرام چی هست . 
من در اینجا به شما به صورت رایگان نحوه افزایش ممبر کانال تلگرام رو آموزش میدم. ابتدا یک موضوع مناسب برای کانالتون انتخاب کنید . موضوعی که مورد پسند باشه . در حال حاضر در ایران موضوعهای اجتماعی و طنز سیاسی و لطیفهای تازه بیشترین بازدید رو داره . پس سعی کنید موضوع کانالتون رو در همین رابطه انتخاب کنید . 
خوب شروع کنید به در ست کردن کانال . ابتد گزینه New Channel را انتخاب کنید بعد گزینه CREATE CHANNEL  را انتخاب کنید  در مرحله بعد برای کانال خود نام استاتوس و تصویر  مناسب انتخاب کنید درمرحله بعد شما باید نوع حساب خودتون  را مشخص کنید که میخواهید حساب شما به صورت عمومی باشد یا خصوصی که گزینه Publi  برای ساخت کانال عمومی و Private  برای ساخت یک کانال خصوصی می باشد.  
در صورتی که یک کانال عمومی ایجاد کرده اید که همین نوع حساب رو هم انتخاب کنید  باید برای کانال خود یک ایدی مشخص کنید ایدی را در قسمت Link وارد کنید و باید دقت کنید که این آیدی قبلا انتخاب نشده باشه در مرحله بعد شما میتوانید مخاطبین که دوست دارین در کانال شما عضو بشن انتخاب کنید. خوب همینطور که مشاهده میکنید اعضای کمی دارید. باید اعضای خودتون رو افزایش بدین . اما چه جوری ؟ 
ابتدا در مورد مطالبی که تو کانال میذارین توضیح میدم. سعی کنید روزی 15تا پست بیشتر نذارید . پست ها طولانی نباشن. پست ها آمیزه ای از نوشته عکس و فیلم باشن مثلا 5 تا فیلم و 5 تا عکس و 5 تا نوشته . پست ها رو هر روز در ساعت خاصی بزارین . عکس ها و فیلمهای بروز رو انتخاب کنید . سعی کنید عکس ها و فیلم هاتون دارای حجم کمی باشند  . 5 نوشته و مطلب شما هم باید کوتاه باشند. از مسائل سیاسی روز کشور و دنیا غافل نشین . تا اعضای شما زیاد نشده مثلا تا 10 هزار تا . اصلا تبلیغ نزارید. این کار باعث میشه تا شما به اعضای کانالتون احترام بذارید و اعضا کانال تون رو از دست ندید . اعضای شما هم رقبت میکنند و مطالب شما را به دوستان خود ارسال میکنند که خود باعث افزایش اعضای کانال شما میشه. اسم کانالتون رو زیر پست هاتون بزارین. خوب حالا اگر این نکات رو رعایت کردین من یک نکته طلایی رو جهت افزایش اعضای کانالتون بهتون آموزش میدم . 
شما میتونین با مراجعه به مطلبی با عنوان دانلود رایگان نرم افزار افزایش بازدید پست و عکس در کانال تلگرام  میتونین پست ها تون رو به هزاران نفر که عضو کانال شما نیستن ارسال کنید و از این طریق به افزایش ممبر کانالتون بپردازدید. به همین راحتی.وقتی اعضای شما زیاد شد سعی کنید روزی یک تبلیغ بیشتر نزارید. شما با دریافت مبلغی از بابت نمایش تبلیغ دیگران به درآمد میلیونی از تلگرام دست پیدا میکنید.

3- فروش محصول دیگران:
 

همکاری در فروش
یکی از روشهای کسب درآمد از اینترنت فروش محصول دیگران در اینترنت می باشد. ما در عصر اینترنت هستیم. خیلی از کارخانجات و تولید کنندگان جهت بازاریابی و فروش محصولشون از اینترنت استفاده میکنند . خوب این تولید کنندگان یک فروشگاه اینترنتی درست میکنند و محصول رو در فروشگاه جهت فروش میذارن. خوب حالا باید خریدار به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنه و نسبت به خرید محصول اقدام کنه. اما تعداد فروشگاههای اینترنتی خیلی زیاده و فروشگاهی موفق هست که بیشتر تبلیغ کنه.ولی خود تولید کننده وقت اینکار رو نداره . پس نیاز به تبلیغ کننده داره و شما میتونین در این زمینه به فروشگاه اینترنتی کمک کنید . 
این فروشگاه ها یک فروشگاه رایگان با محصول خودشون در اختیار شما قرار میدن  و به ازای هر محصولی که از این فروشگاه به فروش میرسه یک درصدی سود به شما تعلق میگیره. خوب این فروشگاههای اینترنتی مانند سایتهای کلیکی یک کد زیر مجموعه گیری دارن . شما میتونین با جذب زیر مجموعه نیز کسب درآمد کنین و هر محصول که زیر مجموعه شما به فروش برسونه یه درصدی سود هم به شما تعلق میگیره . ولی شما جهت تبلیغ محصول میتونین از تلگرام استفاده کنید و با استفاده از ترفند افزایش پست که قبلا توضیح دادم فروشگاه تون رو برای هزاران نفر ارسال کنید. 
در ضمن خالی از لطف نیست که شما به نحوه شکل گیری فروشگاه دیجی کالا که متعلق به دو برادر دو قلو سعید و علی محمدی هست و کارشون همون فروش محصول دیگران هست نگاهی بندازین . اگر دوست داشتین مصاحبه با این دو برادر دو قلو رو مطالعه کنید کلیک کنید.
اما من در این وبلاگ مطلبی با عنوان سیستم همکاری در فروش براتون گذاشتم شما با مراجعه به این مطلب میتونین به بهترین فروشگاههای اینترنتی که به صورت رایگان یک فروشگاه اینترنتی از محصولشون در احتیار شما قرار میدن مراجعه کنید. البته شما میتونید نسبت به فروش فایل و شارژ ایرانسل همراه اول و تالیا و رایتل نسبت به کسب درآمد اقدام کنید. یکی از فروشگاههای معروف ایران در خصوص فایل فروشگاه فایل ای تی ال 24 هست که این فروشگاه اینترنتی جهت فروش فایلهای خود از شما دعوت به همکاری میکنه .

4-  Google Adsense گوگل ادسنس:
 

کسب درآمد از گوگل ادسنس
مطلبی که اینجا در مورد گوگل ادسنس مینویسم برای ایران مناسب نیست . و در واقع برای کسانی که خارج از ایران زندگی میکنند بهترین روش کسب درآمد می باشد . 
علت مناسب نبودن موضوع برای ایران تحریمهایی هست که در خصوص ایران وجود داره . شاید با خودتون بگین از وی پی ان اختصاصی استفاده میکنم . به نظر من این موضوع هم مناسب نیست .در حال حاضر وی پی ان هم به راحتی قابل تشخیص هست و ممکن هست زود لو برین . پس کسانی که تو ایران زندگی میکنند ریسک نکنند و الکی وقت نذارین .
 کسانی که خارج از ایران زندگی میکنند میتونن از این گوگل ادسنس بهترین استفاده رو ببرند و درآمد بسیار خوبی به دست بیارند. اما اساس گوگل ادسنس Google Adsense به این صورت هست که شما باید وبلاگ یا سایتی داشته باشین که در مورد مسئله خاصی در اون بحث و یا مطلب نوشته باشین . مثلا وام مسکن خرید خودرو اخبار روز و یا هر چیز دیگه ای که به نظر شما میرسه . بعد هم باید وبلاگ و سایت شما دارای بازدید بسیار زیادی باشه .اگر بازدی روزانه سایت شما از 1000 بازدید یا بیشتر بود شرکت گوگل Google Adsense به شما یکسری تبلیغ مرتبط با موضوع وبلاگ و سایتون بهتون میده که داخل وبلاگ و سایت خودتون بذارین. بعد اگر بازدید کننده سایت و وبلاگ شما روی اون کلیک کننه مبلغی به شما تعلق میگره که بعضی اوقات تا .5 دلار هم هست. 
بعضی از افراد موفق ایرانی مانند صدرا املشی که متولد 1370 هست از گوگل ادسنس Google Adsense درآمد بسیار عالی به دست آورده که میتونین مصاحیه با ایشون و روش کسب درآمدش از گوگل رو بخونید. اگر دوست داشتین کلیک کنید. گوگل ادسنس درآمد ماهیانه شما رو از طریق چک براتون ارسال میکنه.
اما ویژگیهای سایتی که میخاین احداث کنید چی باید باشه؟ اول مطالب سایت شما باید آموزنده و مفید باشه . دوم سایت شما باید ابتدا حتما انگلیسی باشه . البته گوگل ادسنس با زبان فارسی مشکلی نداره . ولی اگر خواستین در نزد گوگل ادسنس اعتبار داشته باشین از زبان انگلیسی استفاده کنید . نباید پسوند سایت شما ir باشه. باید از یک هاست خارجی استفاده کنید. باید حداقل سه ماه از تاریخ سایت شما گذشته باشه. 
طریق کار کردن با گوگل ادسنس به این صورت هست که گوگل نامه ای را به پست الکترونیک شما ارسال میکنه و شما باید کد پنج رقمی داخل نامه رو در سایت خود وارد کنید.بعد باید اطلاعات مالیاتی خودتون رو تکمیل کنید و بعد از اون به شماره تماس شما زنگ میزنه و یک کد 4 رقمی رو براتون میخومه که شما باید این کد رو تو وبلاگ و سایتتون وارد کنید و قرارداد رو  امضا و تایید کنید. ببخشین من خیلی خلاصه توضیح دادم چون خیلی کار سختی هست. کسانی که دوست دارن تو این زمینه کار کنند بهتر هست به صورت مفصل تحقیق کنند و با یک سرچ در اینترنت مطالب مفید هم پیدا میشه.

5-کسب درآمد از طریق سایتهای افزایش بازدید و ترافیک:

افزایش بازدید 
خیلی از سایت ها در ایران با افزایش بازدید دیگر سایت ها از طریق پاپ آپ و بازدید پنجره ای و سرچ در گوگل  قصد کم کردن رتبه الکسا جهانی و رتبه الکسا ایران و همچنین بهبود رتبه گوگل و افزایش ایندکس گوگل سایت ها رو دارند. خوب شما چه جوری میتونید از این سایت ها کسب درآمد کنید. 
این سایت ها جهت افزایش رتبه دیگر سایت نیاز به بازدید کننده دارند. به این صورت که مثلا شرکت بزرگ تجاری مبلغ 200 هزار تومان به سایت افزایش بازدید میده و اون سایت باید سایت شرکت بزرگ تجاری رو مثلا 100 بار به نمایش بذاره اون هم با ip های مختلف. خوب شما میتونین به این موضوع کمک کنید و درآمد کسب کنید. 
هنگامی که شما عضو این سایت ها شدین به شما پیشنهاد میکنه که بازدید رو آغاز کنید و شما و هزار نفر دیگه شروع به بازدید صدها سایت میکنید. حالا سایت شرکتهای بزرگ چندین بار با آی پی های مختلف به نمایش درآمده . و سایت افزایش بازدید در مقابل اینکار به شما مبلغی از سودی که از سایت شرکتت بزرگ نصیبش شده رو به شما پرداخت میکنه و یا پیشنهاد میده به جای دریافت پول سایت و وبلاگ خودتون رو جهت بهبود رتبه و کاهش رتبه الکسا چندین با به نمایش بذاره. 
اما نکته طلایی در موقع استفاده از این سایت ها این هست که سعی کنید در موقع کار نمایش تصویر مرورگر رو خاموش کنید تا حجم کمتری از ترافیک از شما مصرف بشه . اگر ترافیک رایگان یا کم هزینه شبانه دارین ازش استفاده کنید. مهمترین سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند عبارت هستند از ایران بازدید میترا رنک پی سی رنک ای الکسا رنک پرشین رنک.
من در این مقاله روشهایی که خودم ازشون درآمد کسب میکمنم رو براتون گفتم .اگر دوست دارین بیشتر اطلاعات کسب کنید میتونین بسته هایی در این زمینه رو هم مطالعه کنید و یا اگر تا کنون در این خصوص بسته ای تهیه نکردین من بهتون بسته سید محمد هادی طلوعی رو که بشتر با ایران سازگار هست پیشنهاد میکنم شما میتونید به صورت رایگان این بسته رو دانلود کنین البته بسته دیگری هم که تو اینترنت خیلی تیلیغ میشه بسته کسب درآمد از اینترنت در هفت روز مونا افشار هست که به خاطر تحریم ها در ایران زیاد کاربردی نداره ولی اگر در خارج ایران زندگی میکنین دانلود کنید.فایل ها رو داخل آپلود بوی گذاشتم.

برچسب ها: earn ، ptc ، گوگل ادسنس ، معتبرترین سایت ای کلیکی خارجی ، تلگرام ، فروشگاه اینترنتی ،
دنبالک ها: کسب درآمد از اینترنت توباکس ، کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز ، کسب درآمد از اینترنت به شیوه های نوین ، کسب درآمد از اینترنت 100% قانونی و تضمینی ، Earn | Define Earn at Dictionary.com ، Earn ،
آخرین ویرایش: شنبه 18 دی 1395 09:38 ق.ظ

 
یکشنبه 20 مرداد 1398 02:41 ق.ظ
zczczcz
یکشنبه 20 مرداد 1398 02:40 ق.ظ
zczczcz
یکشنبه 20 مرداد 1398 02:39 ق.ظ
thanks sifsjfshsjfshkfsjhskfjshk
یکشنبه 20 مرداد 1398 02:38 ق.ظ
thanks sifsjfshsjfshkfsjhskfjshk
پنجشنبه 27 تیر 1398 05:52 ب.ظ
Come only if you want to make money online from your home!
سه شنبه 25 تیر 1398 12:31 ب.ظ
Earn money from home 5 secret trciks
سه شنبه 7 اسفند 1397 05:39 ب.ظ
Appreciation to my father who told me concerning this webpage, this web
site is truly awesome.
شنبه 10 مهر 1395 02:13 ب.ظ
عالیه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر